Nordiska Kompaniet

562725

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920-tal, fanerad i björk, en stor låda i sargen, tre små lådor på var sida, skivan brickmärkt Nordiska Kompaniet, skrivbordet köptes på NK i Stockholm år 1922, höjd ca 76, 145x78 cm

Slitage.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Slitage.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 3

Nordiska Kompaniet

Budhistorik (13 bud)
4192128
5 000
4191754
4 800
4191944
4 800
4191754
4 600
4191320
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.