Soffbord 1960-tal

562720

SOFFBORD, ek, 1960-tal, y-formad tvärslå, utdragsskiva med svart laminat, höjd ca 59,140x60 cm

Sedvanligt bruksslitage, utdragsskivan trög

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
4193471
550
4191035
500
4193470
500
4191035
450
4193469

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.