Matbord ek Timbro

562718

MATBORD, Ulferts, Timbro, 1960-tal, ek, 2 st iläggskivor (50 cm vardera), etikettmärkt, höjd ca 72, 134x89 cm

Sedvanligt bruksslitage

Möbler, Matbord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matbord ek Timbro

Budhistorik (18 bud)
4192354
3 400
4192458
3 200
4192354
4192457
2 800
4192354
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.