Stor golvspegel

562717

SPEGEL, 1900-talets senare del, förgylld och bemålad i svart, dekor av kolonner och akantus samt postament, fasettslipat spegelglas, ca 230118 cm

Smärre färgbortfall

Speglar

Stor golvspegel

Budhistorik (20 bud)
4192481
5 400
4192473
5 200
4192470
5 000
4192467
4 800
4192465
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.