Piedestal i rosa marmor

562716

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bas och skiva i rosa marmor, stomme och beslag i mässing, höjd ca 121, 32x32 cm

Slitage, några nagg, repor och fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 3

Piedestal i rosa marmor

Budhistorik (29 bud)
4192471
4 800
4192466
4 600
4192464
4 400
4192461
4 200
4192459

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.