Golvspegel

562715

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, rikligt snidat och förgyllt trä, fasettslipat spegelglas, ca 232x112 cm

Skadad fot, smärre bräckage och smärre slitage

Speglar

Rum 10

Golvspegel

Budhistorik (15 bud)
4192246
3 400
4192427
3 200
4192246
4190479
2 800
4189640
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.