Alliansring med diamanter

562677

ALLIANSRING, 18 k vitguld, gammalslipade diamanter totalt ca 1,07 ct, enligt gravyr, G Dahlgren & Co, Malmö 1945, ringstorlek 16,75, totalvikt ca 2,2 g

Bruksslitage, några diamanter med mindre nagg

Guld/Smycken, Ringar

Alliansring med diamanter

Budhistorik (17 bud)
4212643
3 600
4212603
3 400
4202512
3 200
4211643
4202512
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.