Ring 18 k guld med mosaik

562672

RING, 18 k guld, med mosaikmotiv, ram med filigran, ostämplad, ringstorlek ca 18,25 cm, vikt ca 5,2 g

Bucklor

Guld/Smycken

Ring 18 k guld med mosaik

Budhistorik (3 bud)

4186678
4183870
950
4183334
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.