Ulf Wahlberg litografi

562668

ULF WAHLBERG (född 1938): Stilleben, signerad och daterad Ulf Wahlberg -84, numrerad 364/375, färglitografi, ca 40x50 cm

Fack 42

Ulf Wahlberg litografi
Budhistorik (2 bud)

4191703
4191438

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.