Byrå Louis XVI

562629

BYRÅ, Louis XVI, omkring 1800, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva i sten, 3 lådor, höjd 87, 129x60 cm, nyckel finns

Skiva med skada och lagning, ytskador, sliage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå Louis XVI

Budhistorik (31 bud)
4193662
10 500
4193663
10 000
4193662
9 600
4193660
9 400
4193658
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.