Reinhard Arnesen oljemålning

562628

REINHARD ARNESEN (1867-1936): Norskt fjällandskap med stuga, signerad o daterad R Arnesen -14, olja på duk, ca 32x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Reinhard Arnesen oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4186353
900
4192986
850
4186353
4192985
750
4186353
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.