Taklampa 1950-tal

562626

TAKLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, kupor av vitt glas med svart dekorrand, diameter ca 55, höjd 59 cm

Mindre nagg på en glaskupa

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
4193096
600
4190124
550
4188201
500
4187197
450
4186145

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.