Svend Gram oljemålning

562517

SVEND GRAM (Danmark, född 1967): "Yellow Creature in Scenery", a tergo signerad och daterad Gram 2008, olja på duk, ca 100x120 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Svend Gram oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4191430
4 200
4191429
4191427
3 800
4191426
3 600
4191411
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.