Marianne Ågren oljemålning

562516

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Flicka med blå blommor i håret, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 72x61 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4191416
4191415
650
4189852
600
4186064

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.