Marianne Ågren oljemålning

562515

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Dam i hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 93x73 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4191393
3 600
4191402
3 600
4191393
3 400
4191391
3 200
4191388

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.