Byrå 1900

562513

BYRÅ, 1900-talets början gustaviansk stil, 2 lådor med draghandtag i mässing, draghantag med dekor av palmrosett, fanérad i rot samt pallisander, höjd ca 74, 94x44,5 cm

Fanér med viss slagning, skiva med färgfläck, enstaka mindre fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finnes

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Byrå 1900

Budhistorik (1 bud)

4186426
2018-08-06 14:22:10

2018-08-09 kl 20:39
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.