Ljuskrona 1900-tal

562511

LJUSKRONA, 1900-talets början, mässingstome, delvis med pressad dekor, 8 ljusarmar, 10 ljuspunkter, höjd ca 87, diameter 67 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 21

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (20 bud)
4189939
4 800
4189941
4 600
4189939
4 400
4189705
4 200
4189938

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.