Ed Finell fotografi

562501

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page samt John Bonham, Led Zeppelin Los Angeles 25 mars 1975, signerad samt numrerad 38/50, analogt fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finell fotografi

Budhistorik (14 bud)
4190269
900
4190258
850
4189652
4189456
750
4189651
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.