Ed Finell fotografi

562499

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "Thin white duke", Los Angeles 9 februari, signerad samt numrerad 4/50, ca 40,6x50,8 cm

Fotografi, Pop/Rock

Ed Finell fotografi

Budhistorik (30 bud)
4190251
4 600
4190264
4 400
4190251
4 200
4190262
4190251
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.