Ed Finell fotografi

562496

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger & Ronnie Wood, Rolling Stones, signerad L A 12 juli, C-print, numrerad 1/50, ca 39x49 cm

Fotografi, Pop/Rock

Fack 2

Ed Finell fotografi

Budhistorik (3 bud)

4183271
4183270
4182300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.