Marianne Ågren oljemålning

562495

MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Blomsterflicka", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 135x95 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4190379
6 000
4190378
2 400
4189851
4189470
4184778
1 700

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.