Peter Dahl färglitografi

562475

PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 63/290, färglitografi, bladmått ca 57x86 cm

Rum 3

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
4190896
1 900
4190894
1 800
4190483
1 700
4190481
1 600
4186395

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.