Sven Jonsson litografi

562467

SVEN JONSSON (1902-1981):"Bågskytten från Ithaka", signerad Sven Jonsson, numrerad 353/390, färglitografi, bildyta ca 40,5x 48 cm ; oramad

Små hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Sven Jonsson litografi
Budhistorik (2 bud)

4185544
4184675

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.