Ardy Stüwer färglitografi

562463

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer samt, färglitografi, tryckt enkom för Procordia VIP leaders, bladstorlek 65x47 cm

Fack 24

Ardy Stüwer färglitografi
Budhistorik (4 bud)

4190014
4190726
4190014
4189999

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.