Erik Detthow etsningar

562459

ERIK DETTHOW (1888-1952),
: 5 dlr, etsningar, samtliga signerade Detthow, två daterade 1917, två daterade 1918, en daterad 1919, bildmått ca 17x11 - 22,5x15, bladmått 33x23 - 41x34 cm

En oramad, bladen har gulnat något, smuts

Erik Detthow etsningar

Budhistorik (12 bud)
4190255
2 400
4190247
4190254
4190247
4186394
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.