Skåp Kina 1900-tal

562456

SKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, bemålat svart, bredd ca 105, djup ca 54, höjd ca 175,5

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skåp Kina 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4189331
4188660
750
4186995
700
4185607
4183071

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.