Anders Österlin färglitografi

562453

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 99/380, färglitografi, ca 47x43 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Anders Österlin färglitografi

Budhistorik

2018-08-09 kl 19:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.