Ulf Eklund färggravyr

562452

ULF EKLUND (född 1941): "Bakgårdsflickan", signerad Ulf Eklund, daterad 1975, numrerad 3/30, färggravyr, ca 59x46 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ulf Eklund färggravyr

Budhistorik

2018-08-09 kl 10:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.