Peter Dahl litografi

562439

PETER DAHL (född 1934), motiv med hamn ovh bakomliggande stad, signerad Peter Dahl, litografi, bildstorlek ca 30x43 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 6

Peter Dahl litografi

Budhistorik (4 bud)

4189818
450
4188374
4186448
4183219

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.