Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

562430

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Slava, signerad, signerad samt daterad 2017 a tergo, olja på duk, ca 73x50 cm

Oramad

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
4190236
5 400
4182557
5 200
4182550
5 000
4182556
4 800
4182550
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.