Skänk 1800-tal

562424

SKÄNK, 1900-talets början, nyrenässans, ådringsmålad furu, drickamålning, välvd och kannelerad sarg med 2 lådor, höjd ca 119, 101x46 cm

Nyckel finns

Smärre färgbortfall

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skänk 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
4190961
650
4190418
600
4190960
550
4190418
4188942

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.