Salongsbord

562423

SALONGSBORD, 1800-tal, blandstil, fanerat i mahogny, skurnen klassicerande dekor, höjd ca 76 cm, skivans mått ca 135x89 cm

Fanérskador, avslag i dekoren

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Salongsbord

Budhistorik (4 bud)

4189497
4183282
4182924
4182493

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.