Skänk rokokostil

562413

SKÄNK, rokokostil, Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-talets mitt, 4 lådor, 2 skåp, rundade hörn, höjd ca 84, längd ca 165 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skänk rokokostil

Budhistorik (1 bud)

4186569
2018-08-06 16:57:34

2018-08-09 kl 19:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.