Einar Forseth (1892-1982)

562392

EINAR FORSETH (1892-1982): studie, kyrkfönster, "Förslag till glasmålning sakristian Slöinge", signerad och daterad 1951, blandteknik på papper, 2 överlappande pappersark, ca 54,5x50 cm

Ej examinerad ur ram. Veck, skador.

Tavelvagn 1

Einar Forseth (1892-1982)

Budhistorik (13 bud)
4180851
900
4182048
850
4180851
4182046
750
4180851
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.