Slagbord Sommar

562390

SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, låda i sargen, höjd ca 80, total längd 150 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Slagbord Sommar

Budhistorik (3 bud)

4187469
4187465
1 300
4182468

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.