KG Nilson (född 1942)

562383

KG NILSON (född 1942): Komposition, "Till Newton/Floden", signerad och daterad KG Nilson 1986, 41/220, färgserigrafi, bladmått ca 40x40 cm

Ej examinerad ur ram

Tavelvagn 2

KG Nilson (född 1942)
Budhistorik (2 bud)

4189860
4185030

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.