Lampbord England 190o-talets andra hälft

562378

LAMPBORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, mörkt trä, beslag i mässing, utdragbara skviro på två sidor, höjd ca 56, 39,5-65,5x39,5 cm

Mindre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Budhistorik (28 bud)
4185911
4 400
4185195
4 200
4185830
4 200
4185195
4185829
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.