Gunilla Mann färglitografi

562377

GUNILLA MANN (född 1947): "Utsikt från Söder", signerad Gunilla Mann, och numrerad 195/290, 45x32 cm, oramat blad.

Rum 9, Vagga 1

Gunilla Mann färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4190376
600
4189954
550
4189954
4187088
4183644

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.