Susanne Nessim

562370

SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 58/65, ca 64x49 cm.

Rum 9, Vagga 2

Susanne Nessim
Budhistorik

2018-08-09 kl 16:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.