Berndt Wennström

562368

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Mötet", Stockholm, signerad B Wennstöm, 35/190, litografi, ca 56x42cm Oramat blad.

Rum 9, Vagga 2

Berndt Wennström
Budhistorik (5 bud)
4190227
500
4190329
450
4190227
4190328
4190227

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.