Karl Mårtens färglitografi

562366

KARL MÅRTENS (född 1956): Sidensvans, sigillstämplad, signerad och numrerad 174/190, färglitografi. bladstorlek, 41x25 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (14 bud)
4190415
950
4190414
900
4190412
850
4190412
750
4190406
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.