Benno Arzt

562365

BENNO ARZT (född 1941): "Impression", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, ca 58xx78 cm

Konst, Nutida

Fack 28

Benno Arzt

Budhistorik (5 bud)
4190880
4190840
4190738
500
4190469
450
4183642

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.