Henrik von Garber Bubblegum

562364

HENRIK VON GERBER (född 1970): "Bubblegum machine", signerad och numrerad Gerber 289/90, gicleé, ca bildmått ca 36x30 cm

Smärre slitage, något kantstött, smärre kantsmuts på nedre kant, smärre veck, oramad

Rum 9, Vagga 2

Henrik von Garber Bubblegum
Budhistorik (12 bud)
4190223
850
4189627
4190222
750
4189627
700
4186524
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.