Benno Arzt (född 1941)

562362

BENNO ARZT (född 1941), "Fågelbadet", signerad och daterad Benno Arzt -04, akryl på duk, ca 71x80 cm

Konst, Nutida

Rum 5

Benno Arzt (född 1941)

Budhistorik (4 bud)

4188571
4188363
1 900
4186396
1 800
4180737
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.