Niki Cash graffiti

562360

NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - graffiti, signerad och numrerad 21/50, gicleé, ca 54x54cm

HISTORIK:

Rum 9, Vagga 1

Niki Cash graffiti
Budhistorik (6 bud)
4188321
550
4188335
500
4188321
450
4188334
4188321

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.