Joakim Allgulander

562358

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 106/240, grafiskt blad, bladmått 42x61 cm

Rum 9, Vagga 1

Joakim Allgulander
Budhistorik (2 bud)

4189447
4184175

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.