Lisa Rinnevuo färglitografi

562351

LISA RINNEVUO (född 1972): "Eva", signerad Lisa Rinnevou, 100/225, färglitografi, ca 46x42,5 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (18 bud)
4189903
4189898
4189894
4189896
950
4189894
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.