Leonore Zimmermann akrylmålning

562349

LEONORE ZIMMERMANN (Tyskland, född 1950): "Kölner Impressionen", signerad och daterad Leonore Zimmermann 2008, akryl på duk, ca 60x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik

2018-08-09 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.