Lisa Rinnevuo färglitografi

562348

LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, 11/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (17 bud)
4190350
4190352
4190350
4190351
950
4190350
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.