Petter Thoen

562339

PETTER THOEN (född 1943): "Tango", signerad Thoen, 50/320, färglitografi, bildmått ca 53x64 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Petter Thoen
Budhistorik (14 bud)
4189826
900
4189815
850
4189810
4182073
750
4189808
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.